Календарь

серпня 2019
НедПВСЧПСН
311234
32567891011
3312131415161718
3419202122232425
35262728293031

Останні новини

e-ttn Законодавче підґрунтя щодо е-ТТН Набрав чинності...
perevirka-na-vikoristannya-zakhishchenikh-nosijivУвага! Здійснюється перевірка на використання...
esv-newНовый отчет ЕСВ в обновлении M.E.Doc 11.00.013 До 20...
integrationM.E.Doc запускает новый модуль - "Интеграция"! Мы...

Звітність та документообіг - веб-сервіс СОТА

 SOTA white

Все, про що Ви мріяли в онлайн-звітності

Веб-сервіс СОТА дозволяє подавати звітність без прив'язки до робочого місця, а також працювати онлайн зі всіма видами первинних документів. Для використання СОТИ не потрібно встановлювати програму на свій комп'ютер - робота здійснюється через браузер.


Крім цього, завдяки веб-сервісу СОТА документообіг (формування, підписання електронним підписом та відправка первинних документів) відбувається миттєво, і увесь процес передачі документів Вашим контрагентам стане грамотно організованим та легко керованим.

 • browser icon    Переваги роботи в браузері

  Працюйте з будь-якого комп'ютера, планшета чи смартфона в постійно актуальній версії програми. Більше ніяких оновлень, витрат на техніку та її обслуговування. Все, що необхідно, – доступ до Інтернету та електронний підпис!

 • comfort icon    Комфорт в роботі

  Ми довго спілкувались з Вами, прислуховувались до Ваших потреб та побажань. Ваші мрії та наш 15-річний досвід роботи у сфері призвели до створення сервісу, який дозволяє не тільки відповідати вимогам законодавства, але й роботи це легко і з задоволенням!

 • instrument icon    Виключні можливості

  Тільки в «СОТА»: пакетна відправка документів; формування декларації на підставі книги доходів; повний цикл створення та обміну первинними документами, автоматична перевірка і ще багато унікальних функцій.

 • money icon    Найкраща ціна на ринку

  Беззастережний лідер у номінації «ціна/якість»! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру – все це за ціною від 26 грн/місяць!