Завантажити M.E.Doc

Дистрибутив M.E.Doc

Поточна версія: 11.01.028


Оновлення M.E.Doc

Остання версія: 11.01.031Отримати код доступу

 

Календарь

січня 2020
НедПВСЧПСН
0112345
026789101112
0313141516171819
0420212223242526
052728293031

Як перевірити, чи зареєстрована податкова накладна у Єдиному реєстрі

У тому випадку, коли платнику надходить податкова накладна від контрагента, яка підлягає реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних ДФС України, він може перевірити стан її реєстрації. Для цього потрібно подати запит до ДФС.

Для створення такого запиту, необхідно відкрити розділ «Довідки державних органів» – «Інформаційна довідка» у головному меню програми «M.E.Doc». У цьому розділі треба натиснути кнопку «Створити».

1

 

 

2

 

 

Далі перед Вами з'явиться вікно вибору документа, у якому необхідно вказати «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних» и натиснути кнопку «OK».

3

 

Після цього відкриється бланк запиту, у якому необхідно вказати реквізити податкових накладних, які Вам потрібно перевірити на предмет реєстрації у Єдином реєстрі. Існують наступні варіанти заповнення запиту:

  • Якщо обрати перше поле "ПН/РК...", то, вказавши конкретну дату та обравши "видані" чи "отримані" документи, ви зможете перевірити, які документи присутні у ЄРПН на вказану дату реєстрації.

 

  • Якщо відмітити поле "За списком", вам буде потрібно обов'язково вказати у таблиці наступні дані: Номер документу, дату виписки документу, вид документу та ІПН продавця. Для додавання або видалення рядків скористайтесь кнопками + та – зліва від таблиці. 

 

Якщо відмітити X у полі "Отримати документи з квитанціями", то запитані ПН або РК у випадку їх присутності у ЄРПН будуть імпортовані звідти до вашої програми. Ця функція особливо корисна, якщо контрагент не може передати вам ПН або РК звичайним способом.

Після заповнення бланку збережіть та закрийте його.

4

 

Запит буде збережений у розділі «Інформаційна довідка» у поточному періоді. Далі, щоб відправити його, Вам треба натиснути на конверт зі стрілочкою вправо на панелі інструментів.

5

 

У відповідь на Ваш запит Вам прийде Витяг з Єдиного рєстру податкових накладних, який буде збережений у цьому ж розділі одразу під запитом.

 

Назад до переліку питань