Завантажити M.E.Doc

Дистрибутив M.E.Doc

Поточна версія: 11.01.031


Оновлення M.E.Doc

Остання версія: 11.02.003Отримати код доступу

 

Календарь

лютого 2020
НедПВСЧПСН
0512
063456789
0710111213141516
0817181920212223
09242526272829

Як встановити сертифікати у програму "M.E.Doc"

Для того щоб встановити сертифікати відкритого ключа ЕП (електронного підпису), які видані Центром сертифікації ключів "Україна", у програму «M.E.Doc», потрібно виконати наступні нескладні операції.

СПОСІБ №1

1. Перейти за шляхом: «Головне меню – Адміністрування – Сертифікати».

1

 

2. У меню, яке відкрилося, обрати пункт «Встановлені сертифікати».
3. Далі натиснути на панелі інструментів кнопку «Завантажити з Інтернету» чи клавішу F5 на клавіатурі комп'ютеру (верхній ряд клавіш).

2

 

Через декілька секунд (в залежності від швидкості з'єднання з мережею Інтернет) сертифікати будуть завантажені з Інтернету та встановлені у программу «M.E.Doc».

3

 

Далі необхідно налаштувати комплекти підписів. Для цього потрібно:
1. Перейти: «Головне меню – Адміністрування – Параметри системи».

4

 

2. У наступному вікні обрати пункт «Підпис».
3. Далі у випадаючих списках обрати комплекти підписів для різних типів документів.

5

 

Наостанок, треба обрати каталог з секретними ключами. Для цього на панелі інструментів натисніть кнопку «Отримати повідомлення».

6

 

У наступному вікні, у рядку «Каталог с секретними ключами» потрібно вказати папку, у якій у Вас знаходяться діючі секретні ключі (файли з розширенням ZS2). Коли каталог буде обрано, з'явиться можливість натиснути кнопку «OK». Шлях до ключів при цьому буде збережено. І у наступномий раз, коли виникне необхідність підписати документ, каталог з секретними ключами вже буде вказаний.

7

 

 

СПОСІБ №2

Якщо у Вас з якоїсь причини немає можливості завантажити сертифікати з програми «M.E.Doc» (наприклад, комп'ютер, на якому встановлена програма, не підключений до Інтернету), то є можливість встановити сертифікати вручну.

Для цього файли сертифікатів треба завантажити з сайту ЦСК "Україна" (якщо Ви отримали сертифікати саме в цьому Сертифікаційному центрі) за наступним посиланням:

8

 

Далі треба натиснути на слово «Пошук», та у вікні, яке відкриється, ввести код ЄДРПОУ у відповідному полі і натиснути кнопку «Пошук».

9

 

Після цього, необхідно натиснути на назву Вашого підприємства. Відкриється вікно, у якому кожному з сертифікатів треба буде завантажити окремо, натиснувши на піктограму зеленого кольору навпроти сертифікату.

 

10

 

Далі завантажені файли (з розширенням CRT) необхідно встановити у програму "M.E.Doc". Для цього потрібно перейти за шляхом: «Головне меню – Адміністрування – Сертифікати» та у вікні «Управління сертифікатами» натиснути на панелі інструментів кнопку «Створити запис».

11

 

У вікні обрання сертифікатів знайдіть завантажені з сайту ЦСК "Україна" файли з розширенням CRT та відкрийте їх. Сертифікати будуть успішно встановлені.

 

Назад до переліку питань